Dostawy – podstawowe informacje

SPOSÓB DOSTAWY/
ODBIORU ZAMÓWIENIA
KOSZT DOSTAWY DOSTĘPNOŚĆ DOSTAWY TERMIN DOSTAWY/
ODBIORU ZAMÓWIENIA
UWAGI
PŁATNOŚĆ ONLINE (PRZELEWY24.PL; PAYU.PL) PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE
Dostawa kurierem
pod wskazany adres
13,00 zł 15,00 zł
(tj. 13,00 zł za paczkę + 2 zł za pobranie)
Polska Paczka jest zazwyczaj wysyłana w ciągu 2-3 dni roboczych, następnie kurier dostarcza ją w ciągu 2 dni roboczych w godzinach 8-18. Podany koszt dostawy dotyczy zamówień, które można spakować w 1 karton i ważą do 30 kg. Gdy Twoje zamówienie nie spełni tych warunków, zostaniesz o tym poinformowany w trakcie składania zamówienia.
Dostawa do
paczkomatu InPost
9,99 zł Usługa niedostępna Paczkomaty InPost na terenie Polski, których lista znajduję się TUTAJ Paczka jest zazwyczaj wysyłana w ciągu 2-3 dni roboczych, następnie w ciągu 1-2 dni roboczych jest dostarczona do Paczkomatu. Należy ją odebrać ciągu 48 godzin. Podany koszt dostawy dotyczy zamówień, które można spakować w 1 karton i ważą do 25 kg. Gdy Twoje zamówienie nie spełni tych warunków, zostaniesz o tym poinformowany w trakcie składania zamówienia.
Odbiór w sklepie RIO-KOSMETYKI Bezpłatnie Usługa niedostępna Sklepy na terenie Polski, których lista znajduje się TUTAJ Realizacja zamówień zazwyczaj do 24 godzin od dokonania płatności online. Gdy paczka będzie gotowa do odbioru, otrzymasz wiadomość sms. Odbiór w godzinach otwarcia wybranego sklepu. Brak ograniczenia wagowego i objętościowego zamawianych artykułów

Po złożeniu Zamówienia, informację na jego temat otrzymasz na adres e-mail podany przez Ciebie w serwisie. Koniecznie sprawdź swoją pocztę! Drogą mailową możemy Cię informować o etapach h przygotowania Twojego Zamówienia. Dane będą również widoczne w Twoim profilu w zakładce „Historia zamówień,” jeśli posiadasz konto w serwisie. Składając Zamówienie, każdy klient Drogerii Internetowej RIO-KOSMETYKI.pl musi wybrać formę jego odbioru. Pamiętaj – po złożeniu Zamówienia nie ma możliwości zmiany formy i adresu dostawy.